Loading

Рішення безпеки для бізнесу

Наше завдання вирішити Вашу проблему. Ми підберемо оптимальне рішення, для впровадження напрямків контролю доступу, відео спостереження, охорони на якісному мережевому обладнанні.

Відеоспостереження

Наші інженери вміють працювати з довгим списком вендорів починаючи від іменитих Axis і Boсh, довго гарантійних Нanwha (Samsung) закінчуючи популярними Dahua, Hikvision, Uniview.

Ми добре знаємо сильні сторони кожного з брендів і можемо підібрати найбільш оптимальні рішення у Вашому бюджеті.

Відеоаналітика

Аналіз відео дозволяє автоматизувати бізнес процеси і прискорити реакцію. Рішення «вже в камері», програмна аналітика, детекция або пост аналітика? Ми підберемо сценарій використання відеоспостереження який вирішить Ваше бізнес завдання. Наші інженери реалізували лаконічні проекти на базі локальних розробок і великі проекти розумного міста на основі Milestone і Hikvison.

Зацікавились?

Отримати безкоштовну консультаціюЗв’язатися з менеджером

Система контроля доступа

Гнучкість рішень контролю доступу дозволяє бути спокійні бізнесу, а пересування персоналу і гостей комфортним і підконтрольним. Біометричні системи, розпізнавання осіб, телефони або карткові системи. Турнікети, магнітні або фізичні замки. Ми підберемо і спроектуємо оптимальні рішення для кожної точки.

Мережеві рішення

Надійне активне мережеве обладнання та якісна кабельна продукція при правильному проектуванні забезпечує тривалу роботу систем кабельної мережі. В результаті Wi-Fi, відеоспостереження та контролю доступу працюють безпечно, надійно та довго. Наші інженери підберуть і надійно змонтують комплексну кабельну систему будь-якого масштабу.

Зацікавились?

Калькуляція проекту безкоштовно Зв’язатися з менеджером