Loading

Устаткування і програмне забезпечення

Smartlink володіє преміальними партнерськими статусами найбільших світових виробників оригінальних і сумісних серверних комплектуючих і одна з небагатьох на українському ринку пропонує найширший асортимент їх продукції.

Лінії серверів

Сервери з оптимізованої щільністю
Висока продуктивність і ефективність при роботі з великими обсягами даних і самими ресурсоємними робочими завданнями.

Сервери для критично важливих обчислень
Інтелектуальні системи, що прискорюють цифрову трансформацію там, де високо цінуються час і дані, а також де життєво необхідна безперервність бізнес-процесів.

Сервери для IoT
Реалізуйте потенціал Інтернету речей за допомогою систем HPE Edgeline IoT, що забезпечують обчислювальні ресурси на периферії мережі.

Сервера для хмари
Високопродуктивні обчислювальні ресурси з належним рівнем захисту і комплектом ПЗ. Відкрита інфраструктура для швидкого переходу до гібридних ІТ.

ОС та програмне забезпечення віртуалізації від партнерів
Для ваших серверів HPE пропонується широкий вибір рішень віртуалізації і операційних систем від стратегічних партнерів нашої компанії.

Комунікаційне обладнання

Створення високонадійних мереж передачі даних з ефективним розподілом мережевого трафіку передбачає використання передового комутаційного і периферійного обладнання, що відповідає всім технічним вимогам і виділеного бюджету.

Комутаційне обладнання загального призначення
Сучасні комутатори забезпечують можливість побудови відмовостійких мереж з різною топологією. На базі мережевих пристроїв різних рівнів можна створювати «з нуля» або розширювати вже існуючі локальні / корпоративні мережі, включаючи територіально-розподілені з різною довжиною каналів.

Захищене мережеве обладнання з функціями вузловий комутації
Забезпечити просте, ефективне нарощування локальної мережі і одночасно підвищити рівень мережевої безпеки дозволяють гігабітні Ethernet-комутатори з функціями Layer 2 і вище і підтримкою вузловий комутації (stackable).

Комутатори для великих і середніх корпоративних мереж
Для побудови верхніх рівнів мережевої ієрархії можуть бути використані захищені комутатори рівня доступу з фіксованою конфігурацією, а також більш продуктивні моделі з підтримкою маршрутизації.
До складу цих серій входить Стекові мережеве обладнання з різною кількістю портів і функціональними можливостями.

Багаторівневі модульні комутатори
З ростом системних вимог виникає необхідність в передачі величезних обсягів даних, практично необмеженої розширюваності мережі і її високою відмовостійкості. Вирішувати ці та багато інших завдань дозволяють мережеві високопродуктивні комутатори з модульною архітектурою.

Зацікавились ?

Перейдіть на хмарні технології разом з нами   Зв’язатися з менеджером

Принтера и расходные материалы к ним

Ми пропонуємо принтери від лідера в області друку – компанії Hewlett-Packard. Лазерні LaserJet і струменеві принтери DeskJet для дому та офісу, стали надійними помічниками і увійшли практично в усі галузі життєдіяльності людини.

Використання самих передових технології, як в самих пристроях, так і в виробництві витратних матеріалів, дозволило добитися найвищої продуктивності, надійності і якості друку при мінімальних витратах тонера і електроенергії.

До лазерних принтерів ми пропонуємо як оригінальні картриджі, так і аналоги. Сумісні лазерні картриджі практично не відрізняються за якістю від оригінальних, їх можна перезаправлять, легко ремонтувати і відновлювати, і коштують вони набагато дешевше оригінальних (в 2-3 рази!).

Купити тонер для лазерних принтерів в нашому магазині зможуть жителі з усієї України, так як ми співпрацюємо з поштовими службами, і зможемо доставити Ваше замовлення навіть в самий віддалений куточок країни.

Інформаційна безпека

Наше завдання – захистити всю важливу інформацію вашої компанії від дій зловмисників.

Витік даних навіть з одного пристрою може коштувати компанії величезних репутаційних і фінансових втрат.

Тому важливо захистити сервер, ноутбук і планшет кожного співробітника.

«Смартлінк» пропонує комплексне крос-платформенне рішення для захисту кожного вузла вашої корпоративної мережі – ESET NOD32.

Будьте впевнені, що цінна інформація про ваші продукти і послуги, особисті дані ваших клієнтів, співробітників і компанії в цілому під надійним захистом.

Ці та інші послуги компанії «СмартЛінк» допоможуть забезпечити комплексну інформаційну безпеку вашого підприємства.